home Inne Prosecco van najbardziej oryginalny mobilny bar

Prosecco van najbardziej oryginalny mobilny bar

Prosecco van to połączenie motoryzacji i orzeźwiających bąbelków. Pojawienie się takiego vana na przyjęciu pozytywnie zaskoczy gości, bez względu na to czy będzie to chillout w ogrodzie czy huczna impreza w środku miasta. Jeżeli miejsca jest sporo, przy vanie można zorganizować strefę wypoczynkową, poprzez ustawienie leżaków i stolików.

Czy Prosecco Van pasuje wszędzie?

Oczywiście, taki mobilny bar zostanie pozytywnie przyjęty m.in. na koncercie, festynie, targach, pokazach czy spotkaniu integracyjnym. Jest on na tyle mały, że zmieścić się wszędzie, ale na tyle widoczny by zostać zauważony w tłumie. Swoją obecnością sprawi, że przyjęcie nabierze bardzo oryginalnego charakteru.

Jakie są funkcje Prosecco vana?

Bar mobilny posiada system wewnętrzny, który może pracować do 12 godzin, bez dostępu do prądu serwując 3 różne napoje z beczki. Dodatkowo znajdują się w nim schłodzone napoje z butelek, które są podawane z lodówki, która znajduje się w vanie. Włoski trójkołowiec Piaggio Ape oprócz swoich funkcjonalności przyciąga wzrok swoim włoskim klimatem, który w połączeniu z Prosecco, może przenieść nas w podróż do bajecznych Włoch.

Czy Processo van spodoba się ludziom nie przepadającym za winem?

W ofercie baru mobilnego znajduje się możliwość przygotowania drinków na bazie Prosecco Van, co powoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jest również możliwość zaopatrzenia vana w cydr lub w piwo. Dodatkowo w można też można obsługiwać gości nie przepadających za bąbelkami, oferując im GIN, Whisky czy Rum.